Kom los van je telefoon en tablet
Oh jongens, hoe blind kun je zijn?!
Ik heb het over m’n eigen blinde vlekskies.
Toen er bij een recente smartphone challenge slechts 4 deelnemers waren, zat mijn ego er wat beteuterd bij. Hier kon ik toch niet mee voor de dag komen?? Boehoehoe.
Haha!
Maar toen gebeurde het.
Als je met zo’n kleine groep bent, ontstaan er als vanzelf zeer intieme gesprekken. En in die openheid en dat delen bleek zich nou juist het goud te bevinden. Daar vallen de muntstukken, worden de échte pijnpunten blootgelegd en vinden we de ware nieuwe slimme gewoontes.
Waar je in een grotere groep lekker anoniem kunt wegduiken (en in dit geval: de junkie het van je laat winnen, waardoor jij toch hooked aan je foon blijft), moet je in een klein gezelschap met de spreekwoordelijke billetjes bloot. En dat is precies wat je wilt. Ja, echt, ook al lijkt dat vreselijk spannend. Je hebt er gewoon het allermeest aan. Geen half werk, maar heel.
Dus gaan we ***NIEUW*** experimenteren met een XXL-vorm van de Week-jezelf-los-van-je-smartphone-week 🎈
Week wordt maand (5 weken om exact te zijn)
Voorlopige werktitel:
—Uit de ban—
Zelfde basisopzet als de challenge, alleen dan met
🛎️ 2 extra livesessies van elk een uur 😍 (in totaal dus 5 lives)
🛎️ groepsgrootte 4-6 personen (max. 6)
🛎️ extra modules
Dat alles uitgespreid over 5 weken. En dan hebben we na een maand nog
🛎️ een terugkom-moment.
Wil je nu ook eindelijk eens serieus van dat eindeloze gedoomscroll af? I’ve got you. Deze cursus helpt je echt.
Meteen beslissen is meedoen voor 175 euro inclusief btw (vanaf 6 februari wordt de pilotprijs 225 euro inclusief). Het boek krijg je erbij.
We beginnen op dinsdag 4 maart 2025. De exacte data van de lives vind je hier. Daar meld je je ook aan.
Kom, spring aan boord. Je leven wacht op je.
Wik en weeg je nog wat en zou je graag eerst even met me babbelen? Kan, hoor! Stuur me dan hier een bericht, maken we een belafspraak.
Wist je dat je het boek ook los kunt bestellen? Een uitstekend begin, als je eerst even een teen in het water wilt steken.