
Dit is broodnodig
Deed jij niet iets met een smartphone-cursus? You are not wrong. Wel is er iets veranderd – het hoe en wat lees je hier.

Deed jij niet iets met een smartphone-cursus? You are not wrong. Wel is er iets veranderd – het hoe en wat lees je hier.

Toen een vriend me laatst vertelde niet lekker in zijn vel te zitten, probeerde ik iets nieuws. Om hem op te beuren, zeg maar. Dat pakte geweldig uit.
Je denkt dat het bij jou wel losloopt, zoveel zit je niet op je mobiel. Maar ben jij echt nog wel de baas?

Af en toe je telefoon wegleggen, daar heb ik toch geen cursus voor nodig? Zou je denken, hè. Zo zit het.

Vind jij het smartphonegebruik bij jongeren ook verontrustend? Dan is er iets wat je moet weten.

Jaren terug deed ik mee aan een experiment. Wat ik ontdekte was mindblowing en jij zou het zomaar kunnen herkennen.

Not all those who wander are lost, zo prijkte jaren op m’n t-shirt. Als jij ook een zoeker bent, kom dan even lezen.

Als schrijver wil je het liefst schrijven. Duh. Toch komt er meer bij kijken, ja ook oncomfortabels.

Soms is iets gewoon een gewoonte geworden. Je merkt het pas als je het eens anders doet, kijk maar.

Blijf je weer ‘ns hangen in de reels (en dacht je een kwartier geleden al: zo echt stoppen)? Ask me anything.

Wil je nu echt van dat eindeloze gedoomscroll af? We gaan iets nieuws doen. Kom lezen.

Een week die anders liep dan gepland. Was dat erg? In de verste verte niet. Een foto- en videoverslag.

Heb je ongemerkt zo je mobiel weer in handen? Hier een handigheidje.

Soms ontdek je bij toeval iets, wat je met je hoofd never nooit had kunnen bedenken. Een gelukje, lees maar.

Er is een moment waarop niemand er weerstand aan kan bieden. Nee echt, jij ook niet. Ga het maar na.

Als je hierover hoort, gaat alles direct op tilt. Ho, stop, halt. Daar gaan we niet heen. Toch is het een onderzoekje waard.

Hoe vaak je je ook voorneemt om minder op je telefoon te zitten, het valt niet mee. Dit is waarom.

Moet het dan altijd leuk?? Als jij jezelf dit ook wel eens afvraagt, lees dan hier het (heerlijke) antwoord.

Als er iets is wat vrouwen en masse uitroepen als gevraagd wordt waar ze minder van willen, is dit het wel. Verzucht jij dit soms ook?

Terwijl jij je badlaken en teenslippers aan het inpakken bent, hier een geinig probeersel voor straks aan zwembad of strand.

Als ik nou ergens chagrijnig van word, dan is het dit wel. Wie weet doe jij dit ook, zonder het te weten. Hier valt winst te behalen, dus kom lezen.

Je kunt tips blijven lezen over hoe je je schermtijd omlaag krijgt, maar of dat nou echt helpt? Mwah. Dit werkt het allerbeste.

De vraag is allang niet meer of je te veel op je telefoon zit. Dat weet je allang. Alleen, dat minderen, hoe ga je dat nou es doen?

Waarom zou je je eigenlijk focussen op je goed voelen? Alsof het leven alleen maar lollig is. Dat heeft wel degelijk een reden. Hierom.

Dit paasweekend maak je 3x kans op gratis deelname aan de groepseditie van het Feel Gooood-experiment! En is er fijne korting. Lees gauw verder.

Soms lijkt het tegen te zitten, maar is er iets heel anders gaande. Hoe een verbrijzelde elleboog tot goeie dingen leidde.

Als je in je eentje ergens op zit te kauwen, schiet het meestal niet zo op. Gelukkig hoef je niet alles in je up te doen.

Kun je zelf de voorwaarden scheppen om te kunnen maken, creëren? Zeker weten.

De lol erin houden? Als je een deadline hebt?! Dat kan toch niet? Jawel hoor, ook dan. Juist dan.

Tuurlijk, we zitten allemaal te veel op onze telefoon. Maar besef je welke gevolgen het heeft? Vast niet. Daarvoor moet je namelijk eerst iets weten.

Wat kun je je machteloos voelen in deze roerige wereld. Toch is er wel iets wat je kunt doen, en dat begint heel dichtbij.

Er is één ding dat het allerbeste werkt om productief te zijn. Toch vindt je hoofd dat maar ingewikkeld. Gewoon proberen dus.

Als het gaat om businesscoaches, bestaat er een groot misverstand. Dood- en doodzonde als je dit gelooft. Lees hier hoe dat nou zit.

Als je de lat zo hoog legt dat ie niet eens meer zichtbaar is, dan gaat er iets heel erg mis. De hoogste tijd om in te grijpen.

Waar is jouw blik op gericht? Het is doorslaggevend voor hoe je in het leven staat. En – niet onbelangrijk – voor hoe je je voelt.

Alleen al het idee dat je zou kunnen falen, kan een mens volledig verlammen. Gelukkig kun je er ook anders naar kijken. Dat helpt.

Stapelt de zooi bij jou soms ook wel erg op? Denk je ‘geen zin, doe ik straks wel’? Da’s niet zomaar. Er zit iets onder, lees maar.

Ongemerkt zijn we soms heel onaardig tegen onszelf. Logisch dat je je dan niet zo jofel voelt. Er is iets dat je veel beter kunt doen.

Blijf je maar lanterfanten? Zit jezelf niet op de kop. Je bent niet lui, er is gewoon iets anders nodig.

Gek word je ervan. Zoveel keuze, maar wat nu te kiezen? Wat je dan het allerbeste kunt doen (en wat vooral niet).

Wat te doen als het leven zwaar voelt door tegenslag of verdriet, of doordat er meer van je gevraagd wordt dan je te geven hebt?

Zo help je je eigen briljante ideeën naar zijn grootje – zonder het door te hebben. Lees hier wat veel slimmer is om te doen.

Waarom het heul belangrijk is om jezelf deze vraag (en nog een andere) zo nu en dan te stellen, dat lees je in deze post.

Man, man, man, wat kunnen we soms moeilijk doen. Gelukkig hoeft het veel minder ingewikkeld te zijn dan je misschien denkt.

Als jij deze vraag krijgt, geef je altijd het verkeerde antwoord. Kijk of lees hier hoe je er toch je voordeel mee doet.

Ben jij de Calvinist in jezelf al tegengekomen? Of je het nou leuk vindt of niet, hij duikt ongemerkt overal op. In deze video een aanvullende tip over hoe je het jezelf veel gemakkelijker kunt maken. Try it!

Werk jij altijd eerst met tegenzin die vervelende of saaie klusjes af, om pas daarna iets leuks te mogen doen van jezelf? Probeer de Feel Gooood-truc in deze video eens. Je zult versteld staan van het effect!
Méér willen? Nou, dan ben je wel heel ontevreden en hebberig. Of….? Welnee! In deze video vertel ik je waarom meer willen van leven een
Waar praat jij zoal over? Wat vertel je aan andere mensen over jouw leven? Dat kan namelijk nogal doorslaggevend zijn. Waarom dat zoveel uitmaakt, daarover
Bakkerstraat 7
9797 PK Thesinge
Bellen kan op afspraak